E-KONFERENCE.CZESF

Jste zde poprvé?

Dostali jste se na portál, který podporuje výměnu zkušeností, informací a nápadů.

Probíhají zde následující aktivity:

Pro inspiraci
interview se zajímavými lidmi, kulaté stoly, rubrika "Zeptali jsme se"
Pro výměnu zkušeností
off line diskuse, rubrika "Pro a proti"
Informační kanál
aktuality, ankety mezi uživateli, zajímavé knihy, weby, termíny konferencí, osobní stránky uživatelů, zprávy z komor, asociací, svazů, profesních klubů, slovník pojmů

Sekce

Portál je řazen do několika sekcí. Ve všech sekcích jsou stejné funkce. Sekci si můžete vybrat na titulní straně nebo kliknutím na jinou sekci na horní liště. To v které sekci se nacházíte zjistíte podle podtržení v horní liště.

Funkce v sekcích

Aktuality

Zde najdete novinky z tohoto webu, z akcí a podobně. Naleznete je na titulní straně nebo kliknutím na toto slovo v prvním sloupci.

Intervia

Jednou týdně v každé sekci probíhají intervia. Jedná se o hodinovou on-line diskusi se zajímavým člověkem. Dotazy můžete posílat před nebo v průběhu vyhrazeného času. Po proběhnutí už dotazy nelze posílat. Dotazy se na webu objeví až po jejich zodpovězení. Pro zaslání dotazu je třeba se zaregistrovat. Již proběhnutá intervia naleznete v archivu.

Kulaté stoly

Zde naleznete výsledky diskusí, které vedou vybraní diskutující s moderátorem na dané téma. Přepis této diskuse a informace o diskutujících naleznete v části "Kulaté stoly". Kliknutím na jméno diskutujícího se Vám otevřou jeho osobní stránky.

Diskuse

Diskuse jsou stromovitě děleny do témat a ty potom do jednotlivých diskusí. To znamená, že ke každému tématu může být několik diskusí. Kliknutím na jméno jsou otevřeny osobní stránky diskutujícího a tak hned vidíte s kým diskutujete. V diskusi můžete napsat nový příspěvek nebo reagovat na některý starší.

Zeptali jsme se

V této části naleznete odpovědi na otázku, kterou pokládáme zajímavým lidem.

Pro a proti

Zde se můžete vyjádřit k danému tématu. Můžete nejen zahlasovat, ale svůj postoj můžete doplnit i slovním komentářem. V archivu naleznete výsledky a komentáře ke starým tématům Pro a proti.

Slovník

Vysvětlení některých pojmů.

Kalendář akcí

V kalendáři akcí můžete třídit akce podle data a skupin jako konference, kurzy apod.

Svazy, komory

Zde naleznete kontakty na svazy a komory.

Zajímavé odkazy

Nejen odkaz na web, ale i krátký popis naleznete v části, kterou si můžete vyfiltrovat podle uvedených kategorií.

Osobní stránky

Zde naleznete osobní stránky zaregistrovaných. Tyto informace naleznete také kliknutím na jméno v Diskusi, Pro a proti, Interviu a Kulatém stolu. Osobní údaje můžete vepsat zaregistrováním a měnit pomocí přiděleného hesla.

Přihlášení

Přihlášení Vám umožní posílat dotazy do Intervia, podepsat Vaše příspěvky v Diskusích, Pro a proti a další výhody. Pomocí přihlášení také můžete objednat zasílání e-news (zasílání můžete kdykoli zrušit)

Vyhledávání

Rychlé vyhledávání na tomto portálu.

Kontakt

Kontaktní údaje na administraci tohoto portálu.

Projekt CZ.04.1.03/3.3.11.4/3385 - Rozvoj modulů e-learningového vzdělávání podniků v Jihomoravském kraji. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.